تسمه سفت کن تایم INA برای پژو ۴۰۵ ، سمند و پارس معمولی

327,000 تومان

تسمه سفت کن تایم

برند INA

مناسب برای پژو ۴۰۵ ، سمند و پارس معمولی

با ضمانت اصالت کالا

توضیحات

تسمه سفت کن تایم INA  برای پژو ۴۰۵ ، سمند و پارس معمولی مناسب برای این خودروهاست.

دلیل وجود هرزگرد و تسمه سفت کن ایجاد کششی متناسب ومشخص بر روی تسمه تایم می باشد، به این صورت که تسمه سفت کن در بیرون تسمه تایم قرار دارد و با ایجاد فشار به یک نقطه از این تسمه کششی مناسب را در آن ایجاد خواهد کرد تا با نگه داشتن تسمه از لغزش آن جلوگیری نماید زیرا لغزش و خارج شدن تسمه تایم از جای خود باعث صدمه شدید به سرسیلندر خودرو می شود.

اجزا تسمه سفت کن شامل بلبرینگ و قطعه پلاستیکی میباشد، که کیفیت بلبرینگ و مواد به کار رفته در این قطعه بسیار مهم میباشند تا در دما و فشار بالا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد و در طول عمر خود کیفیتش را از دست ندهد و خللی در آن وارد نشود.

تسمه سفت کن تایم INA  برای پژو ۴۰۵ ، سمند و پارس معمولی اصلی قابل تهیه در فروشگاه آنلاین اورجین پارت میباشد.

 

کیفیت  تسمه سفت کن پژو ۴۰۵ ، سمند و پارس معمولی برند INA

تسمه سفت کن INA اصل یکی از برندهای شناخته شده میباشد که با توجه به کیفیت ساخت و متریال مصرفی طول عمری مناسب و عملکردی نرم و قابل اطمینان دارد. عمر و کیفیت تسمه سفت کن ارتباط مستقیمی با طول عمر تسمه تایم و در نتیجه سلامت موتور خودرو دارد.

 

ضمانت اصالت تسمه سفت کن تایم INA مناسب پژو ۴۰۵ ، پارس و سمند معمولی

حسن شهرت برندهای شناخته شده که با کیفیت مورد اطمینان مشتریان و مصرف کنندگان هستند همواره مورد سوء استفاده متقلبان قرارگرفته و با ارایه اجناس غیر اصل با ظاهر و بسته بندی مشابه نمونه اصلی و اندک تفاوت قیمت و فریب مشتریان سعی در سودجویی دارند. تشخیص اصلی و تقلبی بودن قطعات اغلب برای مشتریان کاری دشوار است زیرا بدون وجود نمونه اصلی امکان مقایسه وجود ندارد.

ما در مجموعه اورجین پارت با تهیه قطعات اصلی و ضمانت بازگشت در صورت عدم اصالت این تضمین را به شما مشتریان عزیز میدهیم که اجناس ارایه شده در سایت فروشگاه اورجین پارت اصل میباشند.

تسمه سفت کن تایم برای پژو ۴۰۵ ، پارس و سمند معمولی برند INA را از ما تهیه بفرمایید.

اطلاعات بیشتر

وزن 3 kg

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *