تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ مناسب برای پژو ۴۰۵

حراج!
(دیدگاه 1 کاربر)

284,000 تومان 237,000 تومان

تسمه تایم دانگیل

مدل 114R17

مناسب برای پژو 405

ساخت کره

توضیحات

تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ مناسب برای پژو ۴۰۵ اگر برای خودرو خود به دنبال تسمه تایم هستید بدون شک یکی از گزینه های بسیار مناسب شما تسمه تایم دانگیل خواهد بود که مدل ۱۱۴R17 آن برای پژو ۴۰۵ مناسب می باشد.

تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ مناسب برای پژو ۴۰۵ را می توانید با بهترین کیفیت و ضمانت اصل بودن از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی اورجین پارت تهیه نمایید.

 

تسمه تایم دانگیل برای پژو ۴۰۵ مدل ۱۱۴

یکی از ویژگی های تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ مناسب برای پژو ۴۰۵ این است که به این سادگی و به این زودی ها نیاز به تعویض نداشته است.

به عبارت ساده تر می توان گفت عمر مفید بسیار طولانی دارد که شاید تا ۴ الی ۵ سال هم بتوانید بدون نیاز به تعویض از تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ مناسب برای پژو ۴۰۵ استفاده نمایید.

تسمه تایم دانگیل برای پژو ۴۰۵ مدل ۱۱۴

را رد صورت نیاز می توانید در کیلومتر ۶۰ تا ۸۰ هزار تعویض نمایید اما به طور کلی با رعایت اصول نصب می توان بدون رسیدن به مرحله پاره شدن تسمه آن را تعویض کرد.

 

ویژگی های تسمه تایم دانگیل ۱۱۴مناسب برای پژو ۴۰۵

طول این تسمه تایم دانگیل ۱۱۴ می باشد همچنین ۱۷ عدد دندانه دارد. این تسمه تایم ۱۰۰% اصل می باشد و تا ۶۰۰۰۰ کیلومتر به سادگی عمر مفید دارد.

ساخت کشور کره بوده که با صالت ضمانت اصل بودن عرضه می وشد.

انعطاف پذیری بسیار خوبی از خود نشان می دهد و علئه بر آن بسیار در مقابل حرارات و سایش مقاوم می باشد.

به دلیل اهمیت بسیار بالا تسمه تایم توصیه می کنیم حتماً از تسمه تایم مرغوب در خودرو خود استفاده مایید هزینه های اضافی برای شما تراشیده نشود.

اورجین پارت تسمه تایم دانگیل برای پژو ۴۰۵ مدل ۱۱۴ را با ضمانت در تهران و شهرستان ها عرضه می کند.

همین حالا از اورجین پارت سفارش با ضمانت اصل بودن سفارش دهید.

اطلاعات بیشتر

وزن 2 kg

یک دیدگاه

  1. ممنونم از لوازم یدکی خوبتون من دومین باره که از سایت شما خرید می کنم. امیدوارم همیشه همین طوری محصولات اصل داشته باشید. فقط یه کم دیر به دستم رسید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *