بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7

484,000 تومان

بلبرينگ ساعتي تايم

برند Coram مدل C908

مناسب براي سمند موتور ملي EF7

ساخت ایتالیا

توضیحات

بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7 یکی دیگر از محصولات دسته بلبرینگ می باشد. متاسفانه اخیراً تمام بلبرینگ های موجود در بازار تقلبی و غیر مرغوب شده اند و از این رو شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ ساعتی تایم برای سمند و موتور EF7  را از فروشکاه اینترنتی لوازم یدکی اورجین پارت خریداری نمایید.

دقت داشته باشید که بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7 ساخت کشور ایتالیا می باشد و یکی از با کیفیت ترین بلنبرینگ های ساعتی تایم موجود در ایران است.

 

کیفیت بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7

کیفیت بلبرینگ ساعتی تایم سمند و موتور ملی EF7 Coram  مدل C908 ساخت کشور ایتالیا می باشد که مستقیم از این کشور وارد ایران شده است کیفیت آن اصلاً با بلبرینگ های دیگر که ساخت کشور چین هستند قالب مقایسه نیست. اگر می خواهید با خیال آسوده در حین رانندگی از سفر خود لذت ببریت باید از لوازم یدکی مرغوب استفاده نمایید. که اورجین پارت مرجع لوازم یدکی اصل و با کیفیت در ایران است.

 

زمان تعویض بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7

بسته به کیفیت بلبرینگ ساعتی و تسمه تایمی که روی خودرو خود استفاده می کنید این زمان می توانید متفاوت باشد اما یک قانون نا نوشته هم وجود دارد که می توانید بر طبق ان عمل نمایید. بعد از هر دو الی ۳ بار تعویض تسمه تایم می توانید ان را تعویض نمایید . بهترین گزینه برای سمند و موتور ملی بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908  است

همین حالا بلبرينگ ساعتي تايم Coram مدل C908 مناسب براي سمند موتور ملي EF7 از اورجین پارت سفارش دهید

اطلاعات بیشتر

وزن 2 kg

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *