تیم موفق اورجین پارت

با مدیران و مشاوران و کارشناسان مجموعه فروشگاه لوازم یدکی خودرو اورجین پارت آشنا شوید. اورجین پارت متحول کننده بازار لوازم یدکی خودرو در ایران تنها منبع قیمت و کیفیت قطعات یدکی در ایران است که شناختن اعضای تیم آن را با ما همراه باشید.

منصوره رجائیان

Co-founder | CEO

سر کار خانم منصوره رجائیان مدیر عامل اورجین پارت می باشد که ایشان سابقه تاسیس و سرمایه گذاری در شرکت های متعددی را در کارنامه اجرایی خود دارد و با ایده هایی نو و با هدف بهبود وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو در سال ۱۳۹۷ مجموعه اورجین پارت را تاسیس نمود.

محمد ربیعی

CTO

جناب آقای مهندس ربیعی از بنیان گذاران موسساتی همچون شبکه طراحی شهری (UDNet)، مشاور استارت اپ های موفق در ایران و اسپانیا و همچنین مدیر فنی ارشد  اورجین پارت هستند که در سال ۱۳۹۸ به این مجموعه پیوست.

محمد علی هاشمی

Web Master & Digital Marketing Manager | SEO Manager

محمد علی هاشمی مدیر سئو، مدیر دیجیتال مارکتینگ و وب مستر فروشگاه لوازم یدکی خودرو اورجین پارت می باشد. وی از سال ۱۳۹۰ در زمینه سئو و طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ را با گذراندن دوره های بین المللی آغاز نمود. در این مدت در شرکت های بسیاری کار کرده و با کوله باری از تجربه در سال ۱۳۹۷ به اورجین پارت پیوست.

علی مهری

Financial Manager

جناب آقای علی مهری با سابقه ای درخشان در زمینه مدیریت مالی شرکت های بزرگ در زمینه تولید قطعات لوازم یدکی با سابقه ای بالغ بر ۱۰ سال از مهر ماه سال ۱۳۹۸ به عنوان مدیر مالی اورجین پارت با این مجموعه شروع به هم کاری نمود. وی همچنین حسابرسی شرکت های بسیاری در رزومه خود همراه دارد.