تیم موفق اورجین پارت

با مدیران و مشاوران و کارشناسان مجموعه فروشگاه لوازم یدکی خودرو اورجین پارت آشنا شوید. اورجین پارت متحول کننده بازار لوازم یدکی خودرو در ایران تنها منبع قیمت و کیفیت قطعات یدکی در ایران است که شناختن اعضای تیم آن را با ما همراه باشید.

منصوره رجائیان

Co-founder | CEO

سر کار خانم منصوره رجائیان مدیر عامل اورجین پارت می باشد که ایشان سابقه تاسیس و سرمایه گذاری در شرکت های متعددی را در کارنامه اجرایی خود دارد و با ایده هایی نو و با هدف بهبود وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو در سال 1397 مجموعه اورجین پارت را تاسیس نمود.

محمد ربیعی

CTO

جناب آقای مهندس ربیعی از بنیان گذاران موسساتی همچون شبکه طراحی شهری (UDNet)، مشاور استارت اپ های موفق در ایران و اسپانیا و همچنین مدیر فنی ارشد  اورجین پارت هستند که در سال 1398 به این مجموعه پیوست.

محمد علی هاشمی

Web Master & Digital Marketing Manager | SEO Manager

محمد علی هاشمی مدیر سئو، مدیر دیجیتال مارکتینگ و وب مستر فروشگاه لوازم یدکی خودرو اورجین پارت می باشد. وی از سال 1390 در زمینه سئو و طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ را با گذراندن دوره های بین المللی آغاز نمود. در این مدت در شرکت های بسیاری کار کرده و با کوله باری از تجربه در سال 1397 به اورجین پارت پیوست.

علی مهری

Financial Manager

جناب آقای علی مهری با سابقه ای درخشان در زمینه مدیریت مالی شرکت های بزرگ در زمینه تولید قطعات لوازم یدکی با سابقه ای بالغ بر 10 سال از مهر ماه سال 1398 به عنوان مدیر مالی اورجین پارت با این مجموعه شروع به هم کاری نمود. وی همچنین حسابرسی شرکت های بسیاری در رزومه خود همراه دارد.